Zadejte prosím svou e-mailovou adresu:

Promo picture

Blues Bond (blues)

Blues Bond (blues)

Kapela zpívajícího varhaníka a klavíristy Jakuba Zomera. Přijďte si poslechnout pořádné blues a funky! Písničky Raye Charlese, Eddieho 'Cleanhead' Vinsona nebo The Meters! Blues Bond Vás nabije energií!!!!!

Kapela v obsazení:

Hammond organ/zpěv - Jakub Zomer 
saxofon - Jakub Doležal 
kytara - Jirka Hokeš 
bicí - Martin Kopřiva / Tomáš Vokurka
 


JakubZomer.com

Eric Stanglin and The Juke Joint Heroes (blues)

Eric Stanglin and The Juke Joint Heroes (blues)

Eric Stanglin je bluesový zpěvák a kytarista z Oklahomy. Eric je silně ovlivněn umělci jako Muddy Waters, Elmore James a Hound Dog Taylor. Kapela The Juke Joint Heroes se drží hesla "Keep it simple". Prostě a jednoduše zpátky ke kořenům opravdového blues. voc. gt. b. d.

Eric Stanglin Rhythm/Lead/Slide Guitar and Vocals, Jan Cisař Bass, Jiří Maršíček Lead/Rhythm Guitar, Jan Podzimek Drums

ericstanglin.com

Ivan Vrána & Mr. Crow Blues Band (blues)

Ivan Vrána & Mr. Crow Blues Band (blues)
Kapela hraje s hlubokou pokorou k americkým černošským hudebníkům a jejich odkazu. Repertoár se skládá ze starých černošských písní z 20. až 50. let minulého století, až po současné blues.

Ivan Vrána: zpěv, kytara, foukačka
Honza Pils: Basa
Dušan Moravec / Honza Podzimek: bicí

ivanvranablues.webnode.cz/

Charlie Slavík Revue CZ/USA (blues)

Charlie Slavík Revue CZ/USA (blues)
Charlie Slavík je nejuznávanějším hráčem na foukací harmoniku v ČR. Jako jediný Čech v historii se v roce 2013 zúčastnil prestižní mezinárodní bluesové soutěže IBC v americkém Memphisu, kde postoupil až do semifinále. Jeho schopnost použití nástroje napříč žánry dokládá množství hudebních nosičů, na kterých se jako sólista podílel. Vystupuje s celou řadou domácích i zahraničních kapel nejen v Evropě, ale i v USA.
www.charlieslavik.cz

Charlie Slavík    - foukací harmonika, zpěv  
Marcus Jurkovič - bicí 
Steve Walsh (USA) - kytara, zpěv
Milan Schmidt   - basa

charlieslavik.cz

The Simpson Trio (soul-blues)

The Simpson Trio (soul-blues)
The Simpson Trio je swingující soul-bluesová kapela. Poctivý základ ukotvený v blues je patrný a všudypřítomný - ať už trio hraje písně Otise Reddinga, Van Morrisona nebo Nat King Colea. Její zakladatel, zpevák a kytarista Ryan Simpson pochází z Memphisu, kde vstřebal různé vlivy od blues, přes rock-a-billy, memphiský soul až po jazz. Toto uskupení hraje ve složení kytara, basová kytara/klávesy a bicí, na které exceluje Jan Prchal.

facebook.com/ryansimpsonguitar

Petr Zeman Jazz Quartet (jazz,fusion)

Petr Zeman Jazz Quartet (jazz,fusion)

Soubor, který v letošním roce oslavuje 23 let trvání a v jehož popředí stojí jeden z předních kytaristů české moderní jazzové scény.
Petr hraje zejména vlastní kompozice a skladby svých kolegů na pomezí jazzu a fusionu. 


Sestava je podle aktuálního záměru tvořena špičkovými 
hráči z pražské jazzové a rockové scény. Petr Zeman kytara, Pavel Fanta klávesy, trubka, Štěpán Eliáš klávesy, lesní roh;
Filip Spálený, Jáchym Bašek, Zdeněk Wimpy Tichota baskytara; Pavel Razím, Jan Červenka, Filip Jeníček bicí.

petrzeman.com

Los Quemados (jazz,funk,latino)

Los Quemados (jazz,funk,latino)

Kvartet v obsazení Tenor saxfon, baskytara, bicí, hrající fusion, tedy výživnou směs jazzu s prvky funky, latiny, afro hudby, bopu, hrající převážně vlastní skladby.....

www.losquemados.cz

Adam Tvrdý Crossover Group (jazz, fusion)

Adam Tvrdý Crossover Group (jazz, fusion)

Skupina započala svou činnost joko trio Kytara-Hammond-Bicí se zaměřením na hudbu z nahrávek Jacka McDuffa a George Bensona z 60' let. Hamondy jsou nyní častěji vystřídány baskytarou, což A. Tvrdému ponechává více prostoru pro jeho bohaté harmonické hraní. Tato skupina kombinuje širokou škálu hudbních stylů i období a tak má v repertoáru skladby od J. McDuffa, Stinga, Led Zeppelin, Boba Berga, Lalo Schifrina a dalších. V osobitých aranžmá s virtuozními improvizacemi dostávají známé skladby novou unikátní tvář a znějí tak, jak jste je nikdy neslyšeli.

Quartet - Gt, B, D

www.adamtvrdy.com

J.J.Jazzmen (jazz)

J.J.Jazzmen (jazz)
Dejte si porci pravého jazzu kořeněného zkušenostmi z New Orleans!
Kapela J.J.Jazzmen hraje tradiční jazz s příchutí 21. století. Jejich suveréní a neškrobený projev je výjimečný tím, že jsou věrni neworleánské tradici, kterou ale interpretují současným způsobem. Umožňuje jim to nadprůměrná vyzrálost všech jejich sólistů, kteří jsou po technické invenční stránce opravdu vynikajícími hráči. Není divu že tato kapela byla úspěšná na festivalech po celé Evropě a také i v kolébce jazzu, v New Orleans. Směle si mohou dovolit pozvat přední neworleánské hráče jako své hosty a odehrát koncerty, na které se dlouho vzpomíná. Zvuk kapely velmi obohacuje jejich současná zpěvačka Barbora Vágnerová. Barbořino vrozené charisma a šarm, doplněné krásným altem a výborným jazzovým cítěním má vždy příznivý ohlas u publika. Poslechnout si J.J.Jazzmen s Barborou Vágnerovou je vždy potěšením.  
Jan Konopásek
(Legendární sxofonista, ex Buddy Rich Big Band, Woody Herman Big Band...)

jazzmen.hyperlink.cz

Soul Sisters (soul,jazz,latin)

Soul Sisters (soul,jazz,latin)
Soul Sisters  je projekt zpěvačky Lucie Víškové (roz. Zemanové), díky kterému uslyšíte nejslavnější hity S. Wondera, A. Franklin a dalších interpretů v originálním podání s prvky jazzu, latin music a soulu. Kapela hraje ve složení: Lucie Víšková - zpěv, Jakub Urban - klavír, keyboards, Jakub Antl – baskytara, Ondřej Sluka - bicí. S úspěchem vystupují v jazzových klubech a festivalech v ČR.

soulsisters.cz

Císař Band (jazz,blues)

Císař Band (jazz,blues)

Císař band je jazz-bluesový kvartet vynikajících muzikantů, v jehož čele stojí charismatický zpěvák a kontrabasista Jan Císař. Kapela vychází z bluesových kořenů, staví na klasickém repertoiru (Ray Charles, Willie Dixon, Charles Brown,..), ale prezentuje i původní skladby. Pro zvuk kapely je určující Fender Rhodes piano Jana Aschenbrennera, na několik druhů saxofonů hraje Karel Bečvář a motorem je Jan Prchal, který sedí za bicími.

www.cisarband.cz

Marcel Flemr Quartet

Marcel Flemr Quartet

Bluesový projekt osobitého kytaristy a zpěváka Marcela Flemra vznikl v Praze a koncertuje od října 2006. Hudebně se Marcel Flemr Band hlásí k hlubšímu odkazu - kořenům elektrického blues. Hráčský rukopis je inspirován mistry elektrické kytary jako je T-Bone Walker, Lowell Fulson, Clarence "Gatemouth" Brown, Earl Hooker, Hubert Sumlin, Magic Sam, B.B.King, ale i modernějším zvukem jako Albert Collins, Robert Cray, Jimmie Vaughan. Kapela složená ze zkušených hráčů vysoce přesahuje pouhou imitaci bluesových revivalů. Svým originálním projevem, silným bluesovým cítěním a autentickým zvukem Vás přenese tam, kde to všechno začalo... "Kytarista, který patří k nejpřesvědčivějším hvězdám mladé české bluesové generace, začal sklízet vavříny už s kapelou Buddy Wonders, již zachytilo síto Blues Aperitivu v roce 2002. Přes několik mezizastávek se Marcel Flemr „udělal pro sebe“ a dnes stojí už šest let v čele vlastního bluesbandu.

zpěv, kytara, hammond organ, bicí

www.marcelflemr.com

O.J Žlábek & His Harpriders (blues)

O.J Žlábek & His Harpriders (blues)
O.J Žlábek & His Harpriders- Vycházející hvězda na místní bluesové scéně- mladý hráč na foukací harmoniku hrající autentické Chicago blues, inspirováno velikány jako je Little Walter, Muddy Waters, Jimmy Reed, BB a Freddie King, ale i spoustou dalších bluesových legend. Měl Příležitost hrát s Chicagským bluesovým zpěvákem Lorenzo Thompsonem na jeho nedávno vydaném albu I Got Your Back.

soundcloud.com/hans-bricks-926015110/blues-with-a-feeling-rough

Dede Priest (USA, quartet) VERY SPECIAL GUEST

Dede Priest (USA, quartet) VERY SPECIAL GUEST

A super mix of Roots, Jazz, Funk, and Soul. A very versatile lady with a beautiful voice. Terribly good.  Very special guest.

dedepriest.com

Daniel Bulatkin NL-Quartet

Daniel Bulatkin NL-Quartet
Pianista, varhaník a skladatel Daniel Bulatkin (*1999), momentálně působící v Holandsku, je jednou z vůdčích osobností mladého českého jazzu. Daniel měl od začátku své kariéry štěstí na spolupráce se svými českými vzory, a záhy na koncertování se zahraničními jmény na prestižních pódiích po celé Evropě. To vše brzy přivedlo i k vystoupením po boku světových hvězd jako Ulf Wakenius, Justin Faulkner, Tineke Postma, Gergo Borlai, Gary Husband a další.
V dnešní době je Daniel k slyšení ve formacích od straight-ahead a moderního jazzu, až k prog-rocku, neo-soulu, či world music. To vše, aniž by přišel o svůj jedinečný zvuk a rukopis. Publicisté i kolegové jej označují za "naději českého jazzu" (Česká televize) či "vycházející hvězdu" (skjazz.sk). Ke dnešnímu dni vydal dvě alba jako (co-)leader – Drifter Days a The New Beginning. Obě CD byla zmíněna v žebříčku kritiků ČRo Jazz jako jedna z nejlepších ve svém roce.
Tentokrát představí Daniel po svém boku poprvé na domácí půdě i své nové holandské kolegy, vysoce žádané hráče Jesse Schilderinka (tenor sax) a Jense Meijera (bicí). V kombinaci se špičkovým českým kontrabasistou Tomášem Barošem slibuje skupina zážitek plný explozivní energie, organické souhry a výpravné improvizace.

danielbulatkin.com

Jiří Maršíček Trio

Jiří Maršíček Trio
Jiří Maršíček fascinuje diváky po celém světě neuvěřitelným ovládáním kytary a zpěvu od roku 2010.
Zpočátku ponořen čistě jen do blues, Jiří si během své hudební cesty vytvořil styl a zvuk, který také čerpá z kořenů soulu a funku.
Jeho živá vystoupení provází elektrizující energie a ryzí duševní prožitek na který jde těžko zapomenout.

facebook.com/JiriMarsicekBand

Martin Ketner Band

Martin Ketner Band

Jejich repertoár vychází z bluesových kořenů. Skvělá show frontmana kytaristy a zpěváka Martin Ketnera je doplněna pulzujícím rytmem basy a bicích. Hrají písně od S.R. Vaughan, J. Hendrix, G. Moore, J. Bonamassa, K. W. Shepherd a další. Muzikanti byli dokonce i podpora na koncertě B. B. Kinga. Více na www.martinketner.com

Martin Ketner (guitar & vocals)
Miro Eagleson (bass)
LS:Freedom (bicí)

 martinketner.com

Rolling Feet band (rock n' roll, jump blues)

Rolling Feet band (rock n
Kapela Rolling Feet vznikla na jaře roku 2015, avšak všichni její členové jsou zkušení muzikanti s dlouholetou praxí z různých žánrů.
Charakteristický zvuk na pomezí rock n` rollu, jump blues a rockabilly kapele dodává foukací harmonika ostříleného frontmana Jaromíra Hůly, kterého podporuje sehraná rytmika v podání Petra Krumphanzla na elektrickou kytaru, Jana Kortuse na baskytaru a Daniela Dyka na bicí. Repertoár skupiny stojí zejména na nesmrtelných hitech hvězd zlaté éry rock n` rollu, ale objevují se v něm i skladby novější, či méně známé. Rolling Feet mají moderní a energický projev, díky kterému je každé vystoupení kapely strhujícím zážitkem.

facebook.com/rollingfeetband?fref=ts

Prague Collective (Groove,Funk Jazz)

Prague Collective (Groove,Funk Jazz)

 

Prague Colective
Dynamická kapela slozená ze zkušených muzikantů.
Marek Prokop - saxofon (Top Dream Company)
Jan Bálek - klávesy (Xind X)
Filip Spálený - baskytara (Milan Svoboda, A.S.P.M.)
Jakub Šindler - bicí souprava (Lazarus, Bert & Friends)
Groove, Funk, Jazz a více...

Chance Encounter (Louisiana, Delta & Chicago blues, Country)

Chance Encounter (Louisiana, Delta & Chicago blues, Country)

Mladý kytarista a zpěvák Jan Truneček hrající melodie Louisiana, Delta & Chicago Blues, na elektrickou, akustickou a resofonickou kytaru za doprovodu Česko-Britsko-Amerického tria. Charakteristická hra Milana Trunečka (Kontrabas, Baskytara), vytříbená rytmika v podání Kamila Němce a stylová foukací harmonika ovládaná Kevinem Hawkinsem, dělá z kapely Chance Encounter nezapomenutelný hudební zážitek.

St. Johnny Band (jump-blues)

St. Johnny Band (jump-blues)
St.JOHNNY je jediná kapela v ČR hrající jump-blues 50tých let. St. JOHNNY (Stehlík Jan, 1975, Plzeň) založil kapelu v roce 2005, inspirován svými cestami po USA. Jeho syrový pěvecký projev, stylová hra na kytaru a záliba ve starých aparátech jsou zárukou autentického bluesového zvuku jeho kapely.
V jeho repertoáru najdete jak vlastní tvorbu, tak i osvědčené bluesové standardy. St. JOHNNY vystoupil v roli předskokana bluesových legend Charlieho Musellwhitea, Lurrieho Bella, Paula Lamba, Any Popovic a dalších. Dále doprovázel amerického zpěváka a kytaristu Brenta Moyera na jeho Evropských turné. Častým hostem kapely je vynikající hráč na foukací harmoniku Charlie Slavík. Kapela vystupuje doma i v zahraničí (Rakousko, Německo, Polsko, Srbsko, Maďarsko, Slovensko) a vydala tři CD.
St. JOHNNY (Stehlík Jan) - vocal, guitar
bass - Wimpy
drums - Pavel Plánka

stjohnny.cz

Jan Smigmator & Svatobor Macak Quartet

Jan Smigmator & Svatobor Macak Quartet

Jan Smigmator je jazzový a swingový zpěvák, který na hudební scéně 21.století s noblesou ztělesňuje odkaz swingových králů, jakými byli Frank Sinatra, Sammy Davis jr., Dean Martin, Bobby Darin, Mel Tormé nebo dodnes fantastický zpěvák Tony Bennett!

Svatobor Macák je výborný český saxofonista Svatobor Macák v doprovodu piana, basy a bicích. Svatobor Macák je český multiinstrumentalista s bohatými zkušenosti, které nasbíral během dlouholeté kariéry v mnoha kapelách. Pro Macáka je charakteristická stylová přizpůsobivost, pohotovost, schopnost hraní v sekci i v combu. Na vytváření jeho hudebního profilu měla výrazný podíl spolupráce se zahraničními sólisty W. B. Davidsonem, T. Scottem B. Watersem.

www.smigmator.com

Out Of The Mud (GERMANY)

Out Of The Mud (GERMANY)

Mostly Blues Classics and from Muddy Waters, BB King, Elmore James, T-Bone Walker but also Eric Clapton and John Mayall are interpreted in a powerful way, sometimes very close to the original but also modern up-to-date. They have been described as traditional Blues Band playing classics from the cotton fields to Chicago.

out-of-the-mud.de

The Bladderstones (Croosover Power Trio)

The Bladderstones (Croosover Power Trio)
Power trio THE BLADDERSTONES spojuje tři různé osobnosti. Kytaristu, který si sotva odložil školní brašnu a zní jako Jeff Beck infikovaný vzteklinou, veterána, co si užívá podium jako horkou vanu po dobytí severního pólu a postavou i srdcem nepřehlédnutelného bubeníka, co je nadržený na každý další úder do svého milovaného nástroje. Z jejich hry bluesových a jazzových standartů, "sixtees", pouštního funku a texaského undergroundu je cítit především radost z toho být teď a tady. Všechno ostatní jde v tu chvíli stranou.

Tomáš Frolík (kytara, zpěv) — jeden z nejtalentovanějších hráčů své generace, stipendista na London Center of Contemporary Music. Absolvoval řadu masterclass lekcí, zejména pod vedením Robbena Forda či Marcuse Millera, na scéně se dále objevuje s Jan Tengler a kapelou The System nebo 5Aces. Zní jako Jeff Beck infikovaný vzteklinou.

Johnny Judl (baskytara, zpěv) —  je původně vystudovaný fagotista ( Pražská konzervatoř ), člen legendární Jablkoně s kterou natočil 11 CD, 1 DVD a absolvoval vystoupení různě po světě (Evropa, USA, Afrika ), studiově i koncertně spolupracoval s Už jsme doma, Ester Kočičkovou, Sestrami Steinovými, PPU atd. Má absolutní neposluch.

Michael Nosek (bicí, zpěv) — vystudoval hru na bicí nástroje na KJJ a Jazzovou interpretaci na JAMU. Stylově je velmi všestranný a působí nebo působil ve skupinách Personal Highway, eggnoise, Jana Lota, Maraca, Mario Bihary atd. S Michalem jsme jako kapela získali zase větší váhu, neboť je pro nás nemalým příNoskem.

www.bladderstones.eu

The Night Owls

The Night Owls
Allan Harris pochází z Bostonu a jeho cílem je autentický přednes bluesových standardů jak ve zpěvu, tak i ve hře na foukací harmoniku. V roce 2014 se stal frontmanem skupiny The Night Owls, složené dále z vyzrálé sólové kytary Lukáše Líznera a rytmické sekce (Zdeněk Zejda – bicí, Jan Šimáček – baskytara). V této sestavě kapela hraje elektrické blues tak, jak se sluší.

bandzone.cz/thenightowls

Csaba Csendes Quartet (jazz)

Csaba Csendes Quartet (jazz)

Csaba Csendes Trio feat. Elena Sonenshine je meziárodní formace jazzových hudebníků české, slovenské a maďarské hudební scény. Repertoár kapely tvoří především známé jazzové standardy, kreativně interpretované pod vlivem různých hudebních stylů (swing, blues, latin, world, pop ... ). Krásný hlas talentované zpěvačky doprovázený klavírem, kontrabasem a bicími pohladí sluch nejen milovníkům jazzové hudby.

Jakub Zomer -piano/hammond
Jan Tengler - kontrabas
Elena Sonenshine - zpěv
Csaba Csendes - bicí  

youtube.com/watch?v=E4c95EJiip0

Polka & Blues LIVE (VERY SPECIAL EUROPEAN PROJECT)

Polka & Blues LIVE (VERY SPECIAL EUROPEAN PROJECT)

International Music Project Helping Children of Refugees

Musicians from America, France and Germany get together on stage to perform the music they grew up with. From blues and country, to polka and waltz – this is a unique opportunity to see and hear twenty professional artists with a diversity of styles and national backgrounds never heard before in this combination. From places as far apart as Nashville and Philadelphia, Toulouse, Paris, and Baden-Württemberg come alphorn, electric guitar, washboard, harmonica – each a core instrument of its genre – and they are joined by many more, to create an exceptional sound experience. Four concerts will take place in Gemmingen and Prague this summer and all the proceeds will go to benefit refugee children from all over the world in the Heilbronn area. The aim is to support their integration and provide materials and lessons for cultural activities such as music and sport. The project has been set up with the help of charitable donations from companies and private persons.

polka-n-blues.com

Betty Lee & Joybox ( jazz,latin,swing)

Betty Lee & Joybox ( jazz,latin,swing)
Účastnice závěrečných kol soutěže Hlas ČeskoSlovenska Betty Lee se ve svém projevu hlásí ke stylu Norah Jones, což dokládá i písní Don't Know Why z jejího repertoáru. Jazzové standardy v jejím podání jsou opravdovou lahůdkou: In a Mellow Tone,Summertime, Mercy Mercy Mercy…
zpěv, klávesy / kytara, basa, bicí.

www.joybox.cz/en/

Adriano Trindade Trio (speciální host BRASIL)

Adriano Trindade Trio (speciální host BRASIL)
Adriano Trindade pochází z brazilského města Porto Alegre a je jedním z nejuznávanějších současných interpretů moderní samby. Adriano, se účastnil významných festivalů v Evropě a hrál v renomovaných jazzových klubech.
Adriano Trindade, brazilian jazz musician, will be one more time in Ungelt. Is a good momment for check this samba/ jazz concert, Trindade did play 7 tours in Czech togheter Los Quemados and now show to you his trio concert. Trindade normaly play in many jazz famous places and festivals around world, Ronnie Scott (London), North Sea Jazz (Amsterdam), Munich Jazz Festival, Edinburgh Jazz Festival,Praha Jazz Festival, for example. Ungelt is perfect place for this concert. 
We wait for u.

adrianotrindade.net

Kuhorawa Band

Kuhorawa Band
Česko-americká bluesrocková kapela kolem legendárního baskytaristy Vladimíra Gumy Kulhánka (Flamengo, Bohemia, ETC....) doplněná o další známe hudebníky české bluesové, rockové a jazzové scény Jana Holečka- zpěv +klávesy, bubeníka Pavla Razíma (Yo Yo Band, Framus 5...) a zejména amerického kytaristu Steva Walshe. Skupina představuje vedle svého repertoáru i převzaté skladby legendárních kapel přelomu šedesátých a sedmdesátých let, jako The Allman Brothers,Bad Company, Steppenwolf, nebo Blind Faith.

Jakub Doležal Quartet

Jakub Doležal Quartet

Saxofonista a skladatel Jakub Doležal je sidemanem řady známých osobností pražské jazzové i rockové scény (J. Spálený, V. Mišík, O. Pivec, Los Quemados, J. Kořínek…). Svoji vlastní kapelu založil v r. 2007. Uslyšíte vlastní skladby i aranžmá známých rockových či popových písní - pokud máte rádi jazz s příměsí funku či rocku, rozhodně se nemáte čeho bát!

www.dolezalmusic.net/

The Guy Bennett Band

The Guy Bennett Band
Blues Soul and Funky RocknRoll. A band made up of members from all corners of the world, coming together in central Europe to bring their own brand of Soul.
Guy Bennett - Vocals, Keys and Gtr
Mark Nessmith - Harp and Vox
Andy Graham - Bass
Michal Danek - Drums

facebook.com/guybennettband/timeline

Luboš Andršt Blues Band (blues)

Luboš Andršt Blues Band (blues)

Česká bluesová legenda, kytarista Luboš Andršt a jeho Blues Band. 

Luboš Andršt - guitar, Pavel Razim - drums, Pavel Novák - bass, Marek Hlavica harp, vocal.

www.lubosandrst.cz

Petra Studená and BIG FUN (groove, soul)

Petra Studená and BIG FUN (groove, soul)

BIGFUN je seskupení hudebníků působících na české profesionální scéně jak popové, rockové, tak i jazzové. Vzniklo s úmyslem hrát hudbu, která oslovuje jak posluchače, tak členy kapely. V repertoáru najdete populární skladby různých žánrů, od rhythm and blues, soulu, popu, rocku, funku, ale i vlastní podání jazzových standardů. Skupina vystupuju v kvartetu, na kytaru se střídají kytaristé Viktor Jerman a Jaroslav Friedel.

Členové skupiny:

Petra Studená - vocal
působení ve skupinách: Jasná Páka

Viktor Jerman- guitar
působení ve skupinách: Mad Finger

Jaroslav Friedl - guitar
působení ve skupinách: Dan Bárta & Illustratosphere, Hot Line

Pavel Razím - drums
působení ve skupinách: Yo-Yo Band, Michal Prokop Framus 5
Petr Zeman Quintet,Jan Kalousek, Luboš Andršt Blues Band
Limited Edition 

Zdeněk "Wimpy" Tichota -bassguitar
působení ve skupinách: Luboš Andršt Blues Band
Luboš Andršt Group
Michal Prokop Framus 5

www.bigfun.wz.cz

Lukáš Martinek Private Earthquake

Lukáš Martinek Private Earthquake
Dynamikou, ale i nepřetržitý proud čiré energie, to jsou hlavní průvodní znaky hudebního tělesa Private Earthquake, které ve své tvorbě mísí klasické blues a našlapané fusion. Trojici vedenou virtuozním kytaristou Lukášem Martinkem, který má přes svůj poměrně mladý věk na kontě koncertní i studiovou spolupráci s řadou tuzemských hvězd doplňuje rytmická sekce - bubeník Roman Vícha je v současnosti jedním z nejžádanějších bubeníků v žánru groove, pop a fusion a baskytarista Václav Vávra je talentovaným groovujícím žákem Vladimíra Gumy Kulhánka...

www.lukemartin.cz

Hanelle Blue

Hanelle  Blue

Nechte se unášet na vlnové délce Hanelle Blue. Stejně jako je modrá jednou ze základních barev barevného spektra, tvoří i blues základ mnoha hudebních stylů. Energická zpěvačka Hanka Říhová využívá všech odstínů modré. Od temně modrých songů přes světlejší odstíny soulu, tyrkysový nádech spirituálů až po azurový funk a indigo triphop. V repertoáru moderní dynamické kapely Hanelle Blue nechybí skladby Roberta Johnsona, Etty James nebo Koko Taylor, stejně jako pestré autorské písně, které vznikly na cestách po modré planetě.

Quartet - Lead. vocal, el. guitar, bass, drums.Voc, Gt, B, D 

www.hankarihova.com

Jerusalem Band

Jerusalem Band

Kapela Jerusalem, působící na českých jevištích již 20 let, se pohybuje se na pomezí gothic-rocku a popu. Již od počátku své existence se orientuje na vlastní autorskou tvorbu. Koncertní vystoupení ale prokládá, pro potěšení své i posluchačů, známými songy jí blízkých interpretů (Depeche Mode, The Cure, etc.). Výraznou melodikou, energií a nezaměnitelným soundem si získala značné množství příznivců.

www.jerusalem.cz

Svatobor Macák Quartet s hostem večera

Svatobor Macák Quartet s hostem večera
Výborný český saxofonista Svatobor Macák v doprovodu piana, basy a bicích. Svatobor Macák je český multiinstrumentalista s bohatými zkušenosti, které nasbíral během dlouholeté kariéry v mnoha kapelách. Pro Macáka je charakteristická stylová přizpůsobivost, pohotovost, schopnost hraní v sekci i v combu. Na vytváření jeho hudebního profilu měla výrazný podíl spolupráce se zahraničními sólisty W. B. Davidsonem, T. Scottem B. Watersem.
Jako překvapení vystoupí host v podobě zpěváka, či zpěvačky. (JAZZ, SWING).

March15

March15
Skupina March15 je velmi uznávaná kapela ze Švýcarska v čele s vynikajícím skladatelem a zpěvákem Felixem Klausem.
Jazz-Pop-Rock.
Obsazení:
vynikající skladatel, basista a zpěvák Felix Klaus (CH)
klávesista, kytarista a zpěvák Gabriel Wyss (CH)
kytarista Adam Tvrdý (CZ)
bubeník Martin Kopřiva (CZ)
Více na www.march15.ch

march15.ch

Monika Hoffman Joybox

Monika Hoffman Joybox

Speciální host ze Švédska.

www.monikahoffman.com/

Jonathan Gaudet Hot Four

Jonathan Gaudet Hot Four

Canadian guitarist, singer and songwriter Jonathan Gaudet brings a new twist to the Blues. Three instruments, three languages, one voice. On his resonator, guitar or ukulele, in English, French or Spanish, he delivers originals and standards alike with the same high adrenaline energy. Delta Blues with a new groove.

www.jonathangaudet.com

Adriano Trindade & Los Quemados (speciální host BRASIL)

Adriano Trindade & Los Quemados (speciální host BRASIL)
ADRIANO TRINDADE (Brazílie) & LOS QUEMADOS (CZ)
Adriano Trindade pochází z brazilského města Porto Alegre a je jedním z nejuznávanějších současných interpretů moderní samby. Adriano, se účastnil významných festivalů v Evropě a hrál v renomovaných jazzových klubech.
Los Quemados je jazzový kvartet, někdy sextet, hrající fusion – tedy peprnou směs jazzu s prvky funky, latiny, afro hudby, bopu. Hrají převážně vlastní skladby. Instrumentální zdatnost, energie a celková sehranost kapely je na opravdu vysoké úrovni.

youtu.be/F8kCJRiuBXw

Eva Eminger Jazz Band (jazz)

Eva Eminger Jazz Band (jazz)
Zpěvačka s neobyčejně poutavým hlasem a mimořádným žánrovým přesahem.
S jajím hlasem se nemusíte bát proplout všemi zátokami jazzové hudby v celé šíři jejího vývoje od dixielandu a swingu až po moderní kompozice.

emingerova.cz

Ivan Hajniš Blues Band feat. Lester Jackman

Ivan Hajniš Blues Band feat. Lester Jackman
IVAN HAJNIŠ BAND feat. LESTER JACKMAN (TRINIDAD TOBAGO) - BLUES
Lester Jackman was born on the islands of Trinidad and Tobago, but from his 15-years lived in the U.S., where he studied piano at the Berklee College of Music in Boston. He later returned to its roots – and calypso styles reegae and brilliantly mastered steeldrums native instrument. Currently lives in Scandinavia, where the band Bag of Rhythm composed predominantly of African-American musicians. In Malmö, also plays the drums with Ivan Hajnišem, former frontman of the legendary group The Primitives.
BAND LINE-UP: vocal, harpe, steel pans, keyboards, guitar (duo), bass, drums

http://www.youtube.com/watch?v=tzQ1N6rdHwk

Charlie Sawyer Tour 2014 (Blues)

Charlie Sawyer Tour 2014 (Blues)
Matador bluesové scény Nové Anglie se po 2 letech opět představí v Čechách s kapelou složenou z předních českých bluesmanů. Charlie Sawyer se řadí mezi přední hráče na foukací harmoniku na bluesové scéně na východním pobřeží USA.
Jeho kapela “2120 South Michigan Avenue” pojmenované podle adresy nahrávací společnosti Chess Records, která v 60. letech minulého století produkovala téměř všechny zásadní bluesové nahrávky, přiváží zvuk chicagského blues opět do Evropy.
Sestava: Charlie Sawyer – harmonika, zpěv, Jakub Zomer – Hammond organ, Martin Šulc - bicí, Jirka Hokeš – kytara.

jirihokes.com/sawyer/photos.php

IVAN HAJNIS BAND feat. Martin Frost (sax.)

IVAN HAJNIS BAND feat. Martin Frost (sax.)

Ivan Hajniš je bluesrockový zpěvák a vynikající hráč na bluesovou i chromatickou harmoniku.
Je legendou českého undergroundu šedesátých let. Byl spoluzakladatelem The Primitives Group
BAND LINE-UP: vocal, harpe, keyboards, guitar (duo), bass, drums

youtube.com/watch?v=zEzPgPFSl3U

Mr.Crow Blues Band and Christian Sauvage (F)

Christian Sauvage je francouzský fenomenální klavírista a zpěvák, hrající jazz, etno, blues, šanson. Přirovnáván bývá k Joe Zawinul. S Mr.Crow spolupracuje už více než čtvrt století, začátky byly v  Paříži v letech osmdesátých v jazzrockových vodách. Do Prahy se vrací po třech letech. Uslyšíte explozi blues, jazzu a free spirit music

musicsdecalees.com/

Blue Mood Band (blues)

Blue Mood Band (blues)

Sešli se spolu zkušení muzikanti, kteří mají rádi muziku, která se pohybuje na pomezí několika různých žánrů. Připravili jsme si pro vás několik svých autorských skladeb, ale máme v programu široký záběr oblíbených pecek od autorů jako jsou: Joe Bonamassa, Robben Ford, Buddy Guy, Eric Clapton, B.B King, Mark Knopfler, Johny Lang, Gary Moore a dalších ... 

Členové

  • Jaromír Hůla - zpěv, kytara a harmonika
  • Michal Beneš - zpěv a kytara
  • Jan Marek - bicí
  • Tomáš Siegl - baskytara

bluemood.cz

Four Horses Blues Band (blues)

Four Horses Blues Band (blues)

Kapela přináší na pražská pódia skvělý hudební zážitek zajištěný pulzující rytmikou v podání Kamila Němce (bicí) a Martina Zpěváka (baskytara) s pečlivě a bohatě propracovanou hrou Jana Kysely (elektrická kytara) a srdečným zpěvem a melodickou harmonikou Jaromíra Hůly. Repertoár tvoří filmové melodie, populární jazzové a bluesové skladby, dále jazzové a swingové evergreeny.

Jaromír Hůla - leader kapely, zpěvák a hráč na foukací harmoniku začal jako muzikant sice brzy, ale s hrou na svůj nejmilovanější nástroj poměrně pozdě. A to až v pětatřiceti letech. Dnes patří k nejlepším harmonikářům v Praze. Vystupoval v řadě folkových a countryových seskupeních, pak se však přiklonil k blues, jemuž zůstává věrný dodnes. Díky této své životní lásce již vystupoval s mnoha známými osobnostmi a skupinami, jako jsou například James Harries, Stan The Man, Tandem, Hands free blues, Dan Kohout Band apod.

facebook.com/4horsesband/

Lady I Trio (blues)

Lady I Trio (blues)

Bio – Lady I Trio

Bluesová skupina „Lady I“ vznikla v roce 1995. Hlavní postavou byla a je zpěvačka a hráčka na foukací harmoniku Ivana Novotná (Lady I = Lady Ivana), v Česku známá pod přezdívkou „Eržika“. Další významnou tváří byl excelentní bluesový kytarista Milan Špaček. Skvělou rytmiku tvořil baskytarista Miroslav Vorlíček a bubeník Luboš Hnát. V této sestavě skupina úspěšně působila  téměř 15 let a koncertovala v klubech a na open air festivalech v Česku, Německu, Rakousku, Slovensku, Maďarsku i Polsku. V Čechách dělala předskokany takovým hvězdám jako  B.B.King nebo Duke Robillard. Po dlouhé těžké nemoci odešel v roce 2013 do bluesového nebe kytarista Milan Špaček a Lady I se na několik let odmlčela. Nyní se vrací „Lady Ivana “ na podia s projektem „Lady I Trio – Acoustic“, s komornějším zvukem, ale pořád plná energie!

Revival Swing Band Praha (swing)

Revival Swing Band Praha (swing)
jazz 30.- 50. let - swing - boogie-woogie - světové evergreeny, melodie známé od
Armstronga, Sinatry, Fitzgeraldové, Olmerové.

www.revivalswingband.cz

Jack-In Concept (smooth jazz-electric jazz-fusion)

Jack-In Concept (smooth jazz-electric jazz-fusion)
V repertoáru v této kapely naleznete kromě vlastní tvorby i originální aranže popových, jazzových a soulových sladeb.
Bharata Rajnošek - sax, trumpet, flute
Jaroslav Friedl - guitar
Ondřej Sluka - drums
Zdeněk Wimpy Tichota - bass

BULATKIN/YAKOVLEV ORGANISM (Jazz & Groove)

BULATKIN/YAKOVLEV ORGANISM (Jazz & Groove)

Daniel Bulatkin je jedním z nejtalentovanějších pianistů a hráčů na Hammondovy varhany v Česku, který navzdory svému věku (19) spolupracuje se světovou jazzovou špičkou (Ulf Wakenius, Gary Husband…). Kirill Yakovlev je multižánrový kytarista a skladatel (u nás dobře známý ze svého projektu CIRILIC), který má na svém kontě již dvě úspěšná alba. Tato dvojice spolupracuje s vysoce žádanými exropskými bubeníky jako Utsi Zimring nebo Petr Nohavica. Za použití piana a varhan; kytary, duduku a balalajky; bicích, exotických perkusí a elektroniky usiluje Organism o vytvoření nezapomenutelných hudebních textur a silných rytmů. Inspirováni world music, americanou, ambientem a bluesové i jazzové tradice, Organism vytváří čerstvou syntézu žánrů a zvuků v kontextu hammondového tria.

DANIEL BULATKIN (CZ/RU) – organ, piano & synth
KIRILL YAKOVLEV (RU) – guitar, duduk & balalajka
UTSI ZIMRING (IL) / PETR NOHAVICA (CZ) – drums

danielbulatkin.com

Mario's Bros trio (jazz,funk,blues)

Mario

Mario's Bros je power trio ve složení Libor Šmoldas, Jakub Zomer, Marek Urbánek(kytara, hammond, bicí), hrající jazzové, bluesové a funkové úpravy hudby z počítačových her. Nezáleží na tom, zdali jste jazzový fanoušek, nebo máte rádi vintage hry. Přijďte si poslechnout slavné (i méně známé) skladby z prostředí her.

Marek Šmaus band (jazz,funk)

Marek Šmaus band (jazz,funk)

Vynikající pražská formace kytaristy, hudebního skladatele a pedagoga Marka Šmause. Kapela hudebně čerpá z materiálu moderního jazzu a funku, nedílnou součástí repertoáru jsou také jazzové standardy, podané v osobitém vlastním aranžmá. Hudba tohoto quartetu oslovuje širokou vrstvu publika, tedy nejen jazzového.

Pravidelně vystupují na festivalech a klubových scénách doma i v zahraničí. Kvalita a příjemný sound charakterizují nejlépe koncerty této kapely.

Leadrem formace je výborný kytarista a zpěvák Marek Šmaus, aktivní hudebník, aranžér a skladatel, který získal prestižní ocenění na americké Berklee College of Music. Repertoár kapely je žánrově široký od tradiční jazzové polohy po skladby ve stylu blues a funky.

mareksmaus.com/Home/Band

Dobré Ráno Blues Band (acoustic blues, bluegrass)

Dobré Ráno Blues Band (acoustic blues, bluegrass)

Dobré ráno blues band je česko-americké trio, hrající akustickou hudbu inspirovanou mississippským blues, country-blues a bluegrassem. Na hudební scéně působí od roku 2012 a za dobu své existence má odehráno přes 1000 koncertů napříč Evropou. 

V roce 2018 jako jediná kapela z České republiky reprezentovala svou zemi na mezinárodním festivalu European Blues Challenge v Norsku. Dobré ráno blues band spolupracuje s hudebním vydavatelstvím Galén, nahrálo tři alba (Live, Bluesgrass a Blues before breakfast), která jsou výborně hodnocena odbornou kritikou i širokou veřejností. Poslední album Blues Before Breakfast se zařadilo mezi tři nejprodávanější bluesová alba v České republice v roce 2017. K další úspěchům patří účinkování v České televizi se skupinou Kašpárek v rohlíku, nebo turné s americkým kytaristou Alexem Schultzem. 

Koncerty Dobré ráno blues bandu jsou známé energií nabitou show, hravostí a bravurními instrumentálními výkony.

dobreranoblues.cz

Allison Wheeler (US) & Daniel Bulatkin Trio (jazz)

Allison Wheeler (US) & Daniel Bulatkin Trio (jazz)
Allison Wheeler je moderní jazzová zpěvačka, pedagožka a skladatelka z kalifornského Monterey (USA). Je všestrannou zpěvačkou se silným zaměřením na improvizaci a láskou pro kreativní výzvu.
Allison zanechala školy výtvarného umění kvůli zájmu o jazz. Nedávno absolvovala s diplomem z jazzových studií na University of Northern Colorado, kde studovala pod Julií Dollison a uznávaným aranžérem a kapelníkem Kerrym Marshem. Minulé jaro získala cenu prestižního časopisu Down Beat za Vysokoškolského vokalistu roku 2018 a v kategorii Absolvent získala tři další ceny (2016, 2017, 2018) jakožto členka Vocal Lab– předního vokálního ansámblu univerzity. Allison měla tu čest vystoupit po boku hvězd jako mj. New York Voices, Aubrey Logan a Vertical Voices na takových akcích jako Monterey Jazz Festival, Greeley Jazz Festival a každoroční Jazz Education Network (JEN) Conference. 
V současnosti pobývá v Evropě, kde pracuje jako hudební pedagožka. Tráví čas balancováním své lásky pro výtvarné umění a hudbu a zajímá se o vzájemné ovlivňování těchto dvou forem umění, které jí dávají možnost tvořit, propojovat se a komunikovat s okolím. V Evropě ji doprovází trio nejmladšího objevu na české jazzové scéně – pianisty Daniela Bulatkina. 

facebook.com/allisonwheelermusic/

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ JAZZ KLUB UZAVŘEN. HOSPODA OTEVŘENA OD 15h.

Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ JAZZ KLUB UZAVŘEN. HOSPODA OTEVŘENA OD 15h.
Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ JE DNES JAZZ KLUB UZAVŘEN. HOSPODA OTEVŘENA OD 15h.

Charlie Slavík and The Rythm Girls (soul, swing a doo-wop)

Charlie Slavík and The Rythm Girls (soul, swing a doo-wop)
Koncert Charlieho Slavíka tentokrát bude doprovázet dámské vokální trio The Rhythm Girls. Toto trio se skládá z výjimečných zpěvaček Terezy Nálevkové, Radky Říhové a Karolíny Otevřelové. Posluchači je dobře znají i ze sólových vystoupení pod názvem Sestry Ježkovy. Spolehlivý a nápaditý doprovod tohoto hudebního spojení pak podtrhuje neotřelá kytarová hra vycházející hvězdy českého hudebního nebe, mimořádně talentovaného muzikanta Jakuba Červinky. Přejeme vám krásný hudební zážitek.

charlieslavik.com/news-detail?id=12

OPEN MIC - VSTUP VOLNÝ

OPEN MIC - VSTUP VOLNÝ

Open mic v Ungeltu!

Pojďte si zahrát v jazz klubu Ungelt u Staromáku a předvést svoji tvorbu libovolného žánru před publikem, otevřeno máme pro všechny!

Pro diváky máme jedinečnou příležitost poznat množství neokoukaných autorů a interpretů ruzných hudebních žánrů, pro muzikanty zase možnost setkat se na jednom podiu se svými přáteli i kolegy z oboru.

Snad není nutné dodávat, že Vstupné je zdarma :-)

INFORMACE PRO UČINKUJÍCÍ:

V klubu je k dispozici základní ozvučení (mix pult, aktivní reprobedny, mikrofony a stojany).

Přijít hrát můžete buď rovnou z ulice, nebo si zajistit místo přes SMS na čísle 607 979 985 (Honza).

FREE-RIDE (rock, blues, funk)

FREE-RIDE (rock, blues, funk)

FREE-RIDE je pražská rocková skupina založená v roce 2011 italským kytaristou Dario Sandem a americkým zpěvákem Brynnem Stephensem.

FREE-RIDE hraje mix klasických rockových hitů. Jejich styl je mixem blues, hard rocku a funku, hrají písně od Free, Bachman Turner Overdrive, ZZ Top, Grand Funk Railroad, Lynyrd Skynyrd atd. Takže pojďte se trochu odvázat s rebelskou Free-Ride!

Kapela:
Brynn Stephens - zpěv, harmonika
Dario S - kytara, zpěv, klávesy
Michal Zdansky - basa, zpěv
Hugo Lindaur - bicí

free-ride.cz/en/home.html

Cimbálová Muzika Michala Horsáka

Cimbálová Muzika Michala Horsáka
Cimbálová muzika Michala Horsáka vznikla v roce 1997. Hudebníci, kteří jsou v současné době i členy jiných hudebních těles, se spolu sešli v Praze v Českém souboru písní a tanců a souběžně v Cimbálové muzice Jiřího Janouška, kde působí dodnes. Nutno podotknout, že je také pojí vztah k VFS Janošík (nyní VUS Ondráš), kde si odbyli svá vojenská léta. Muzika nemá regionálně příslušný charakter, hraje lidovou hudbu jak regionů jižní a východní Moravy, Slovenska, tak i písně méně exponovaných oblastí či zahraniční folklórní melodie. S oblibou ale zabrousí i do moderních aranží. Navzdory zralejšímu věku si muzikanti ve svém projevu zachovávají mladost a nadšení, radost z interakce s publikem a zpěváky či zpěvačkami, kteří se u cimbálu nebojí prosadit.

BULATKIN-MATHISEN-ZIMRING PROJECT

BULATKIN-MATHISEN-ZIMRING PROJECT

Nový projekt dlouhodobě fungující ostřílené rytmické sekce norského kontrabasisty/baskytaristy Pera Mathisena a izraelského bubeníka Utsiho Zimringa a nového objevu na české jazzové scéně – mladého pianisty Daniela Bulatkina. 


O kvalitě rytmiky Mathisen-Zimring vypovídá hlavně dlouhý výčet hvězd světového formátu, které doprovázela – např. Ulf Wakenius (Oscar Peterson, Michael Brecker); Mike Stern (Jaco Pastorius, Miles Davis); Dave Kikoski (držitel ceny Grammy za desku s Mingus Big Bandem) a další. S posledním jmenovaným natočili roku 2016 velmi kladně přijaté studiové album “New York City Magic” u evropského vydavatelství Alessa Records. 


Kapela představí zejména aktuální autorskou tvorbu všech svých členů. Ta osciluje na pomezí moderního mainstreamového jazzu a vysokoenergetické fusion. Zvuk tria se tedy pohybuje od klasického akustického tria až k moderním elektronickým sestavám. Repertoár je doplněn nápaditě zaranžovanými jazzovými standardy z období post-bopu.


DANIEL BULATKIN (CZ/RU) – piano, fender rhodes & synth 
PER MATHISEN (NO) – double bass & bass guitar 
UTSI ZIMRING (ISR) – drums

BULATKIN-MATHISEN-ZIMRING PROJECT

Podzimní pražské jazzové dny Starého města a Malé Strany ONLINE

Podzimní pražské jazzové dny Starého města a Malé Strany ONLINE

Podzimní pražské jazzové dny Starého města a Malé Strany - ONLINE STREAM (16-17 prosinec 2020)

Středa 16.12

18:30 Milan Svoboda Quartet www.milansvoboda.com
Hudba kvarteta Milana Svobody navazuje na tradici moderního jazzu 60. a 70. let. Objevují se zde však také vlivy rocku, folklóru a soudobé vážné hudby. Milan Svoboda řadí často své kompozice do větších tématických celků a vznikají tak příznačné suity, které umožňují dostatek prostoru pro kreativní improvizace všech členů skupiny.

20:00 O.J. Žlábek & His Harpriders
O.J Žlábek & His Harpriders- Vycházející hvězda na místní bluesové scéně- mladý hráč na foukací harmoniku hrající autentické Chicago blues, inspirováno velikány jako je Little Walter, Muddy Waters, Jimmy Reed, BB a Freddie King, ale i spoustou dalších bluesových legend. Měl Příležitost hrát s Chicagským bluesovým zpěvákem Lorenzo Thompsonem na jeho nedávno vydaném albu I Got Your Back.

Čtvrtek 17.12

18:00h Petr Zeman Quartet
Soubor, který v letošním roce oslavuje 22 let trvání a v jehož popředí stojí jeden z předních kytaristů české moderní jazzové scény. Petr Zeman hraje zejména vlastní kompozice a skladby svých kolegů na pomezí jazzu a fusionu.

19:30h Ryan Simson Trio
Ryan Simpson
The Simpson Trio je swingující soul-bluesová kapela. Poctivý základ ukotvený v blues je patrný a všudypřítomný - ať už trio hraje písně Otise Reddinga, Van Morrisona nebo Nat King Colea. Její zakladatel, zpevák a kytarista Ryan Simpson pochází z Memphisu, kde vstřebal různé vlivy od blues, přes rock-a-billy, memphiský soul až po jazz. Toto uskupení hraje ve složení kytara, basová kytara/klávesy a bicí, na které exceluje Jan Prchal.

"Děkujeme Magistrátu Hlavního města Prahy, bez jehož pomoci by tento festival nemohl vzniknout“

facebook.com/UngeltProdukcni/live/

LISTOPAD křest CD

LISTOPAD křest CD

Listopad

indie folk pro celou rodinu

Tramtadadá, je to tady! Křest alba Listopad proběhne 29. 4. od 18:00 v Jazz klubu Ungelt, Týnská 10, Praha 1.

Zároveň touto akcí zpečetíme legendární turné Ústí - Lovosice - Praha s kapelami Fridrich & Fridrich a Šavlozubý ponožky.

Vstupné dobrovolné!

https://nesnasimlistopad.cz

https://nesnasimlistopad.cz

Jiri Marsicek & Gerald Clark (RSA)

Jiri Marsicek & Gerald Clark (RSA)
Jiří Maršíček fascinuje diváky po celém světě neuvěřitelným ovládáním kytary a zpěvu od roku 2010.
Zpočátku ponořen čistě jen do blues, Jiří si během své hudební cesty vytvořil styl a zvuk, který také čerpá z kořenů soulu a funku.
Jeho živá vystoupení provází elektrizující energie a ryzí duševní prožitek na který jde těžko zapomenout.
Gerald Clark je jeden z nejuznávanějších jihoafrických muzikantů, jež je proslaven  kombinací svých vlastních skladeb s vyprávěním humorných příběhů o jejich vzniku. Je  jedním z top jihoafrických muzikantů – zpěvákem a skladatalem, v jehož bluesovém hlase  a textech najdete pravdu. Není to jen jeden z dalších zpěváků/skladatelů nebo bluesových  hudebníků; svým originálním projevem, neskutečnou vášní k hudbě a smyslu pro humor  nikdy nezklame.

https://youtu.be/M3hDk5yRU5o